spychala

Sandra Spychała

asystentka stomatologiczna

Ukończyła Policealną Szkołę Medyczną w Lubinie. W Centrum Stomatologicznym DENTIKO pracuje na stanowisku asystentki stomatologicznej od roku 2015. Do głównych obowiązków Pani Sandry należy czynna asysta stomatologiczna, rejestracja pacjentów.

Powrót
serafin

Wioletta Serafin

higienistka stomatologiczna

Ukończyła Medyczne Studium Zawodowe w Lubinie w roku 2000. Ukończyła również Szkołę Medyczną na kierunku Technik sterylizacji medycznej. W Centrum Stomatologicznym DENTIKO pracuje na stanowisku asystentki stomatologicznej od roku 2008. Do głównych obowiązków Pani Wioli należy czynna asysta stomatologiczna, rejestracja pacjentów.

Powrót
dentiko_wisniewska

Małgorzata Wiśniewska – Dziubek

pomoc stomatologiczna

W Centrum Stomatologicznym Dentiko pracuje na stanowisku asystentki stomatologicznej od 2016 roku.
Do głównych obowiązków Pani Małgorzaty należy czynna asysta stomatologiczna oraz rejestracja pacjentów.

Powrót
BARAN

Marta Baran

asystentka stomatologiczna

Do zespołu Centrum Stomatologicznego DENTIKO Pani Marta dołączyła pod koniec 2016 roku. Pracuje na stanowisku asystentki stomatologicznej. Do głównych obowiązków należy czynna asysta, rejestracja pacjentów.

Powrót
gabriela

Gabriela Stanisławczyk

pomoc stomatologiczna

Do zespołu Centrum Stomatologicznego Dentiko Pani Gabriela dołączyła pod koniec 2017 roku. Pracuje na na stanowisku asystentki stomatologicznej. Do głównych obowiązków Pani Gabrieli należy czynna asysta stomatologiczna oraz rejestracja pacjentów.

Powrót
karpiel

Magdalena Karpiel

higienistka stomatologiczna

Ukończyła Medyczne Studium Zawodowe w Lubinie w roku 1998. W Centrum Stomatologicznym DENTIKO pracuje na stanowiska asystentki stomatologicznej od roku 2013.
Do głównych obowiązków Pani Magdy należy czynna asysta stomatologiczna, rejestracja pacjentów.

Powrót